fbpx
Klinika stomatologii Warszawa Wola

lek. dent. Bartłomiej Szczodry

Strona główna Zespół lek. dent. Bartłomiej Szczodry
lek. dent. Bartłomiej Szczodry

lek. dent. Bartłomiej Szczodry

Jestem absolwentem kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010 jestem pracownikiem (wykładowca) Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo -Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie latach 2012 – 2018 odbyłem szkolenie specjalizacyjne i po zadaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i rozszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w prestiżowych kursach i stażach w kraju i za granicą (USA, Austria, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Francja, Walia, Belgia).

Jestem autorem publikacji związanych z tematyką chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej oraz nagrodzonych i wyróżnionych prac naukowych prezentowanych na konferencjach międzynarodowych. Uczestnik licznych konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z chirurgią szczękowo – twarzową.

Jestem osobą otwartą. Cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta i stawiam na leczenie interdyscyplinarne. Uważam, że tylko kompleksowe i dobrze zaplanowane leczenie w gronie najlepszych specjalistów może przynieść oczekiwane efekty i satysfakcję pacjenta.

Moje główne zainteresowania zawodowe to: implantoprotetyka, chirurgia ortognatyczna, chirurgia rekonstrukcyjna z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny (czynniki wzrostu, komórki macierzyste), periodontologia zabiegowa.

Prywatnie jestem pasjonatem sportu w szczególności piłki nożnej oraz fanem najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

IMPLANTOLOGIA

PERIODONTOLOGIA

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kod rabatowy -10% na Twój pierwszy zabieg! Zapisując się, będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami, trendami i specjalnymi ofertami. Nie przegap okazji, zapisz się już dziś!

Klinika medycyny estetycznej i stomatologii Warszawa Wola

KONTAKT

ADRES

GODZINY OTWARCIA

PON. – PT. 8:00 – 21:00
SOBOTA 9:00 – 18:00
NIEDZIELA 9:00 – 17:00

UMÓW WIZYTĘ PRZEZ BOOKSY

ZAOBSERWUJ NAS NA SOCIAL MEDIACH!

Strona ©Health&Beauty Clinic stworzona przy pomocy Royal Elementor Addons