fbpx
Klinika stomatologii Warszawa Wola

Stomatologia Dziecięca Warszawa Wola

Strona główna Stomatologia Stomatologia Dziecięca
Stomatologia dziecięca

Stomatologia Dziecięca

W Health&Beauty Clinic wiemy, że wizyty u dentysty mogą być stresujące, zwłaszcza dla dzieci. Dlatego stworzyliśmy specjalny program leczenia zębów, który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb najmłodszych pacjentów. Z nami Twoje dziecko pokona lek związany z wizytą u dentysty. 

Stawiamy na przyjazne podejście, które ma na celu zminimalizowanie stresu i niepokoju u dziecka. Nasze gabinety są
wyposażone w specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia, które są bezpieczne i bezbolesne w użytkowaniu. Dzięki temu maluchy czują się komfortowo podczas całego procesu leczenia zębów.

Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy zaskarbić sobie zaufanie i sympatię dzieci, nawet tych, które miały negatywne doświadczenia z dentystami w przeszłości. W Health&Beauty Clinic wierzymy, że wizyty u dentysty powinny być pozytywnym i przyjaznym dla dziecka doświadczeniem, dlatego zawsze staramy się zapewnić naszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Zaufaj nam i przekonaj się, że leczenie zębów może być przyjemne i bezstresowe dla Twojego dziecka.

Dlaczego warto leczyć dzieci w naszej klinice?

Wizyta adaptacyjna

Dzięki zabawie i pozytywnemu podejściu do dziecka wizyta adaptacyjna ma na celu oswojenie malucha z nieznanym otoczeniem gabinetu stomatologicznego. Stomatolog, wykorzystując konsolę, fotel dentystyczny oraz maskotki, uczy dziecko, że wizyta u dentysty może być przyjemna.

Stomatolodzy z powołaniem

Nasi stomatolodzy posiadają odpowiednie podejście do dzieci, słuchają ich obaw, tłumaczą w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania. W ten sposób dziecko może poczuć się bezpiecznie i zaufać lekarzowi.

Indywidualne podejście

Jako stomatologia dziecięca, oferujemy kompleksową opiekę i indywidualne podejście do każdego dziecka. Nasz zespół lekarzy i asystentek stomatologicznych stara się zapewnić maluchom komfort i bezpieczeństwo podczas wizyt, co pozwala na skuteczne leczenie oraz budowanie pozytywnych skojarzeń z gabinetem stomatologicznym.

NASI SPECJALIŚCI

lek. dent. Ewa Siudak

Stomatolog

lek. dent. wioletta słapek stomatolog warszawa wola

lek. dent. Wioletta Słapek

Stomatolog

Ceny usług

Klinika stomatologii Warszawa Wola
ZabiegCena
Wizyta adaptacyjna100 zł
Wypełnienie zęba mlecznego150 zł - 200 zł
Usunięcie zęba mlecznego rozchwianego100 zł - 120 zł
Usunięcie zęba mlecznego120 zł - 150 zł
Fluoryzacja100 zł
Lakowanie bruzd1 ząb 100 zł

Pytania dotyczące stomatologii dziecięcej

Zaleca się, aby dziecko odwiedzało dentystę już od pierwszego roku życia. Regularne wizyty pomagają w zapobieganiu próchnicy i innych problemów z zębami.

Tak, zęby mleczne są bardzo ważne dla rozwoju jamy ustnej dziecka i powinny być traktowane równie poważnie jak zęby stałe. Stomatolodzy specjalizujący się w stomatologii dziecięcej mają wiedzę i umiejętności, aby zapewnić dziecku odpowiednie leczenie i pielęgnację zębów mlecznych.

Objawy mogą różnić się w zależności od problemu. Najczęstsze objawy to ból zęba, obrzęk dziąsła, krwawienie dziąseł, nadwrażliwość na zimno lub ciepło oraz nieprawidłowy zgryz. Jeśli zauważysz którykolwiek z tych objawów, powinieneś skontaktować się z dentystą.

Najważniejszym sposobem jest regularne szczotkowanie zębów dwa razy dziennie pastą z fluorem. Ważne jest również ograniczenie spożycia słodyczy i soków owocowych oraz regularne wizyty u dentysty.

W Health&Beauty Clinicstaramy się, aby wizyty u dentysty były jak najmniej stresujące dla dziecka. Stosujemy techniki bezbolesne, a także oferujemy zabawki i filmy, aby dziecko poczuło się bardziej komfortowo. Jeśli dziecko jest szczególnie zestresowane, lekarz może zastosować znieczulenie miejscowe.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kod rabatowy -10% na Twój pierwszy zabieg! Zapisując się, będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami, trendami i specjalnymi ofertami. Nie przegap okazji, zapisz się już dziś!

Klinika medycyny estetycznej i stomatologii Warszawa Wola

KONTAKT

ADRES

GODZINY OTWARCIA

PON. – PT. 8:00 – 21:00
SOBOTA 9:00 – 18:00
NIEDZIELA 9:00 – 17:00

UMÓW WIZYTĘ PRZEZ BOOKSY

ZAOBSERWUJ NAS NA SOCIAL MEDIACH!

Strona ©Health&Beauty Clinic stworzona przy pomocy Royal Elementor Addons